Hypotéky bez registru

Podnikatelské úvěry naše společnost, Moravské hypoteční centrum s.r.o., zajišťuje formou:
1.       Hypotéky bez registru
2.       Hypotéky bez doložení příjmů
příjezdová cesta k vile.jpg

Pod těmito dvěma názvy se ukrývá vždy podnikatelský úvěr, který si mohou sjednat podnikatelé. Firmy, živnostníci, čili lidi OSVČ nebo i všichni ostatní podnikatelé, kteří provozují nějakou formu podnikání, si mohou sjednat nebankovní hypotéky bez registru. Pod názvem nebankovní se ukrývá fakt, že tyto finanční prostředky nepocházejí z banky, ale právě od nebankovní společnosti. Ty mají často daleko nižší nároky, než je tomu v případě bankovních institucí, kde musíte veškeré podklady dokazovat a ještě vám jako podnikateli nedají půjčku například z toho důvodu, že máte nižší daňové přiznání. To v naší společnosti není problém, takže i v případě nižšího daňového přiznání vám půjčku jsme schopni poskytnout.
pokoj s výhledem na město.jpg

Samostatná kapitola registrů

Samostatnou kapitolou jsou registry. Do těch bankovní společnosti nahlížejí vždy a proto vám často půjčku neposkytnout. Zatímco oni mají jasně daná pravidla, pro nás není problém, když máte záznam v registru. Samozřejmě, se nahlíží do těch bankovních i do těch nebankovních, ale pokud záznam máte, není to důvod ani podmínka, že byste úvěr nemohli získat, ba právě naopak. Úvěr poskytujeme i klientům, kteří mají záznamy v registrech, protože to nedokazuje, že nedokážou splácet své závazky.
ü  Dostanete až 70% ceny nemovitosti.
ü  Doba splácení 30 let.
ü  Půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit a to zdarma.
ü  Finance jsou vhodné pro všechny typy podnikatelů, OSVČ a firmy.
ü  Peníze se vkládají do podnikání. Můžete s nimi vyplatit dluhy, zaplatit exekuce, doplatky na OSSZ a VZP a cokoliv dalšího.
ü  Tato hypotéka je vhodná také pro konsolidaci půjček, exekuce nebo refinancování hypoték.
ü  Zajistíme co nejnižší možný úrok.
ü  Jednáme velice rychle a efektivně.