Hypotéka bez rozdílu

Někdy se může zdát, jako by byly hypotéky jen pro vyvolené. Mnohým zájemcům se totiž stane, že je banky vyhodnotí jako nežádoucí nebo nebonitní klienty, kterým peníze půjčit nechtějí a žádost o úvěr zamítnou. Ať už je na vině cokoli, často je potřeba najít jinou cestu k cíli, a tu vám nabízíme! Určitě vás zaujme nebankovní americká hypotéka Americka-nebankovni-hypoteka.cz, díky které si splníte sen nebo zkrátka využijete peníze tak, jak jste potřebovali.

nebankovní hypotéky

Je tu hned několik možností, které bychom vám rádi představili. Máme nabídky pro podnikatele – přímo podnikatelský úvěr, který vám už mohl před očima proběhnout pod jménem hypotéka bez registru nebo bez dokládání příjmů. Výhodu těchto nabídek je to, že si peníze půjčíte teď a vracet je můžete až třicet let, a to hned tak někde nenajdete. Výhodou patrnou již z názvu, je také to, že nemusíte dokládat žádná přiznání, nezajímají nás registry a splátky si můžete nastavit podle vlastních možností, a to i tak, že se lze dostat níž než při splácení běžné bankovní půjčky. A co když byste potřebovali splatit úvěr dříve? Můžete, a to bez problému a sankcí.

peníze na nemovitost

Hlavní a oceňované výhody jsou ovšem v rychlosti vyřízení celé věci, protože neklademe důraz na dlouhé papírování a lustrování klienta, a tedy dokážeme schválit žádost do jednoho dne. Úroky zůstanou po celou dobu stejné, ať chcete splácet deset nebo třicet let. Pokud byste měli jakékoli dotazy, neváhejte kontaktovat naše poradce, kteří vám podrobně vysvětlí veškeré kalkulace, podmínky a možnosti, které máte. Využít můžete telefonického kontaktu, ale samozřejmě není problém zařídit osobní schůzku, a to po domluvě v celé republice. Ke každému klientovi je nutné přistupovat individuálně, protože ač tolerujeme záznamy v registru, žadatelé, kteří žádný záznam nemají, mohou získat o něco lepší podmínky ve smyslu nižšího úroku. Vše záleží na společné domluvě.