Levná a bezpečná ochrana auta


Automobil je vynález z 19. století. Již od začátku byl zamýšlen jako pomůcka k rychlejšímu cestování. Dnes si bez auta již nedokážeme představit naše životy. Umět řídit auto je jedno z nejzákladnějších dovedností a je to klíč k samostatnosti. Každá rodina vlastní alespoň jedno vozidlo. Po roce 2000 se již stalo běžným, že klasická rodina má i dvě vozidla. Usnadňuje to mobilitu a nezávislost. Ti movitější, kteří auta již mají spíše jako koníček než pomůcku k přepravování se, mají většinou víc aut, něž řidičů.

garážové stání

S koupí automobilu se nabízí otázka kde s ním budete parkovat. Tyto čtyřkolové mazlíčky by neměli zůstávat přes celý rok venku. Počasí je nekompromisní. Časté vystavování povětrnostních podmínek neblaze působí na auto. Jak z vizuálního hlediska, kdy sluníčko zesvětluje barevný lak. Tak mechanického, kdy například sůl, která se v zimě používá na posyp, rozežírá podvozek. Při silných bouřkách, liácích nebo při krupobití se přístřešek velice hodí. Ochrání auto před poškozením. V zimě se všichni těší na bílou nadílku. Řidiči, kteří parkují venku ale nejásají. Před jízdou si musí poradit s nepříjemným ledem na sklech a ometat vozidlo od sněhu.

Téměř u každého staršího rodinného domu bývá zděná garáž. Každý to známe zahradní sekačka, kola, krabice a další věci, které „nutně“ potřebujete uschovat na později. Kam to uskladnit? No jistě uklidíte to do garáže. Postupem času na auto už nezbude místo a nemáte kde parkovat. Co když ale máte novostavbu nebo jste si pořídili další auto, které se do garáže již nevejde? Řešením je garážové stání.

garážové stání

Jedná se o elegantní řešení za velmi příznivé a přátelské ceny. Dřevěná konstrukce sebou nese mnoho výhod jako snadnou instalaci a údržbu nebo prostorovou nenáročnost. Na výběr máte z konstrukcí pro jedno auto nebo prostornější pro dvě vozidla. Nový přístřešek nemusíte pořizovat pouze pro své auto, ale ochranu poskytněte i motorce. Záleží jen na vašich preferencích. Po dohodě s výrobcem se lze domluvit na všem.