Antigenní testy za skvělou cenu

Už dva roky se naše společnost potýká s pandemií koronaviru. Jak jistě víme, jde o onemocnění dýchacích cest. Někdo ani nepostřehne, že nemoc má, jiný má rýmu, další může onemocnět přímo zápalem plic, a někdo bohužel na následky této zákeřné nemoci může zemřít. U nás zemřelo několik tisíc osob v souvislosti s tímto onemocněním. Země na celém světě postupně zaváděly různá opatření, jak nemoc zastavit nebo alespoň jak zpomalit její šíření, a jak ochránit ty nejzranitelnější z nás. Postupem času mnohé vlády došlo k závěru, že by se měli všichni preventivně testovat na přítomnost koronaviru. Laboratoře proto vyvíjely testy, které tento vir umí detekovat.

koronavirus test

Ochránit své nejbližší
Momentálně se zdá, že je pandemie na ústupu, nicméně soud chcete mít jistotu, že uděláte maximum pro to, abyste ochránili své nejbližší před možnou nákazou, o které vy sami ani nemusíte vědět, je dobré si pravidelně provádět antigenní testy. Vivadiag pro vám nabízí testovací sady antigenních testů za výhodné ceny ve větších baleních.

– setřete nos v hloubce 1-2 cm
– tyčinku smočte v roztoku v ampuli
– kápněte kapku roztoku z ampule na testovací tyčinku
– za chvíli uvidíte výsledek

Chce se cítit v bezpečí? Nechcete riskovat, že nevědomě nakazíte třeba svou babičku a tím ji ohrozíte na zdraví? Neriskujte, testujte se.

antigenní test

V současné době mívají povinnost provádět antigenní testy firmy po celé republice. Jste zaměstnavatel, a máte povinnost zajišťovat testy na vaše pracoviště? Využijte naší výhodné nabídky, kdy vás jeden test vyjde na cenu od 24 korun za kus.

Jde o testy velmi citlivé s vysokou přesností. Díky tomu budete vědět, že jste udělali maximum pro ochranu ostatních, a že jste dodrželi nařízení vlády o povinných testech. Nařízení se mění velmi často, ale testování zaměstnanců se pravidelně opakuje. Mějte vždy zásobu testů přichystanou pro případ povinnosti je používat, protože velmi často mizí z nabídek, a když se objeví znova, jsou velmi drahé.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup