Moldavské víno

Již v antickém Řecku lidé věřili, že víno je pitím bohů. To znamená, že staří Řekové považovali víno za opravdu velmi významné pití. Svým bohům by totiž nic jiného, než jen a pouze to nejlepší, nikdy nenaservírovali. Staletí, ba i tisíciletí utíkala, antičtí bohové přežili pouze v bájích a pověstech či dochovaných antických památkách, ale víno zůstalo.

Víno je nápoj radosti, veselí a oslav. Ve víně je pravda, jak se říká. A pravdou je, že není víno, jako víno. Opravdu kvalitní víno pozná nejen odborník, takzvaný sommelier, ale také vy. A víte jak? Kvalitní dobré víno se pozná již z pouhé chuti. Právě takové je moldavské víno Iwc-club.

moldavská vína

Všichni dobře znáte vína ze zemí, jakými jsou Francie či Itálie. Jistě se jedná o země, které mají k pěstování vinné révy a zpracování vína jisté predispozice. Ať už se jedná o příznivé klimatické podmínky či dlouholetou tradici. Rádi bychom vám však představili vína z Moldávie. Jedná se o exkluzivní vína vyráběné v zemi, které dosavadní politické a ekonomické vlivy bránily k vyššímu vývozu výborných vín a propagaci poctivého vinařství. Moldávie je zemí pyšnící se drahocenným bohatstvím ve formě úrodné černozemě, která pokrývá až 80% rozlohy země. Vinná réva tak má jedinečnou možnost čerpat potřebné suroviny, tudíž mohou vinaři sklízet jen to nejlepší.

víno z moldávie

Dnes je Moldávie v produkci vína jedenáctou největší evropskou zemí. Vyberte si z nabídky moldavských vín právě to, které je vašemu srdci a chuti nejbližší. Zažijte výpravu do Moldávie prostřednictvím svých chuťových buněk. Spolehněte se, že ucítíte kus nádherné krajiny, vůni nekonečných vinic a příměs bohatých kulturních dějin.

Víno je kulturní nápoj. Pili jej naši předci, budou ho pít i naši potomci. Víno je také pitím zamilovaných či přátel. Víno stmeluje společnost a nachází rovnováhu či pochopení tam, kde se jich nedostává. Poznejte víno, které uspokojí všechny vaše požadavky. Ochutnejte víno z Moldávie.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup