Radost ze dřeva pro dochvilné i nedochvilné

V dnešním módním průmyslu často slýcháváme o návratu k přírodním materiálům. Dřevo se díky svým vlastnostem a jedinečné textuře přímo nabízí. Čím dál častěji se také klade důraz na lokálnost a fair trade výrobu. Dřevěné hodinky vyráběné ručně v malé české dílně tyto požadavky určitě splňují. Originální doplněk, který je zároveň také praktický? Dřevěné hodinky by mohly být to pravé ořechové, a to doslova. Ořech je totiž jedním z mnoha druhů dřeva, ze kterých si můžete své hodinky vybrat. Ať už zůstanete věrni našim domácím dřevinám nebo si zvolíte vůni exotiky, všechny varianty budou vypadat jistě skvěle.

české dřevěné hodinky

Nadčasový design

České dřevěné hodinky nemusí být směrovány pouze pro milovníky přírody. Ve variantě s koženým řemínkem dokáží působit velmi elegantně, což ocení jak ženy, tak muži. Nejen že si můžete okamžitě vybrat z již hotových kousků, hodinky se vyrábí také na zakázku. Celkový produkt je pak opravdu osobní. Volba barvy, velikosti, materiálu, vzhledu ciferníku i zad hodinek je jen a jen na vás. Pak už následuje kouzlení soustruhu, dláta, pilky a brusky. Preciznost a kvalita je vidět na první pohled. Nejedná se totiž o běžnou neosobní sériovou výrobu neznámo kde. Za ruční výrobou hodinek je příběh.

dřevěné hodinky bordeaux

Dárek, který opravdu potěší

Dárek k Vánocům, narozeninám, svatbě, výročí, promoci a zkrátka k čemukoliv jinému, co vás jen napadne. Fantazii se meze nekladou. Díky ruční výrobě na zakázku s gravírováním jsou hodinky dělané na míru dané osobě. Pokud si nejste jisti, zda dokážete přesně odhadnout, co by se vašemu blízkému líbilo, můžete to jednoduše vyřešit darováním poukazu. Rázem kromě estetického a praktického dárku získá obdarovaný také prostor pro kreativitu. Nebo pro jednou myslete na sebe a udělejte si prostě radost sami, odměňte se, rozmazlujte se. Pořídit si neotřelý módní doplněk nemusí mít důvod.