Jak si udržet přízeň ženy?

Dnešní vztahy jsou někdy velice komplikované a často dochází k nějakým roztržkám. Mužské i ženské pohlaví je totiž naprosto rozdílné. Mnohdy je pro muže velice náročné pochopit, co ženy vlastně chtějí a co by konkrétně chtěly od mužů. Ale není to až taková věda a ženám můžete poskytnout přesně to, co chtějí, neboť podobné priority má většina z nich.

muž a žena

V první řadě buďte muž

Pokud zrovna nejste zrozený gentleman a dělají vám romantická gesta problém a jsou vám proti srsti, stačí dělat i jiné věci, které ženy ocení. Nepotřebují totiž hotového romantika, který jim připraví večeři při svíčkách, podívá se s ní na romantický film anebo umyje nádobí. Samozřejmě to žena čas od času ocení, ale chce vedle sebe v první řadě chlapa. Buďte takoví, jací jste, ale buďte hlavně pozorní. Nezapomínejte na důležité věci a pokud zrovna nemáte paměť na nějaká data, prostě si je někam pište. Neměli byste zapomínat na datum narozenin, důležitého výročí ale třeba na čas, kdy jste slíbili vyzvednout děti z kroužku nebo kdy má přijet návštěva.

muž a dárek

Dokazujte ji, jak na ni myslíte

Ta pozornost je opravdu důležitá a netýká se jenom dobré paměti. Žena potřebuje mít pocit, že na ni skutečně myslíte a nemusí se jednat o žádná velká gesta. Napište ji třeba SMS nebo ji zavolejte jen tak, abyste se zeptali, jak se má nebo jak se ji vede v práci. Taková zpráva ji zaručeně vykouzlí úsměv na tváři a její zamilovanost jenom tak nevyprchá. Neměli byste ale zapomínat i na občasné dárky, které vždy udělají radost každému. Mělo by se jednat o zajetou praxi každého páru. Nemluvíme o žádných drahých dárcích, ale třeba i o maličkostech, které tolik nestojí. Můžete ji po cestě z práce koupit její oblíbenou čokoládu nebo kávu, protože jste si na ni prostě vzpomněli. Nebo jste si třeba ve výloze všimli knihy jejího oblíbeného autora. Všechna tato gesta dokazují, že na ni nezapomínáte a neustále přemýšlíte, jak ji udělat den hezčí.