Mnohým mužům se nechce žádat svou přítelkyni o ruku

Někteří muži mají klidně i několik let přítelkyni, ale stále se neodhodlali k tomu, aby danou ženu muž požádal o ruku. Může to být například tím, že pokud by se mezi partnery něco stalo, bude mnohem jednodušší se rozejít, než se rozvádět. Jsou muži, kteří to takto opravdu vidí.

Jsou ale také muži, kteří někde v paměti vědí, že by si danou ženu měli vzít, pokud jim již například porodila i nějakého potomka, ale pořád neví, jestli jít do toho teď nebo až za nějakou dobu. Neví také, kdy nastane vhodná příležitost, aby ženu o ruku požádali.

muž a žena

Někteří muži chtějí svou přítelkyni o ruku požádat při nějaké příležitosti nebo například na nějakém romantickém místě. Něco takového je určitě pochopitelné, ale jestli si danou ženu opravdu chcete vzít, pak věřte, že nemusíte složitě vymýšlet místo, kde něco takového učiníte. Najděte jednoduše místo, kde to máte oba velice rádi a právě zde ženu požádejte. Věřte, že daná žena bude rozhodně nadšená.

Najdou se i muži, kteří svou přítelkyni o ruku požádali při mytí nádobí. Rozhodně je takových mužů mnoho. Udělali to opravdu jen proto, že si chtěli danou ženu vzít. Něco takového může mnohým připadat úsměvné, ale skutečně je takových případů mnoho.

Jsou věci, se kterými by se nemělo čekat příliš dlouho, protože jsou ženy, které jsou nastavené tak, že pokud do pěti let vztahu muž nepřijde s prstýnkem, mají tendenci se podívat někde jinde. Někde, kde by nebyl problém, aby si ženu daný muž vzal klidně hned.

manželský pár

Pokud nechcete, aby vám vaše přítelkyně utekla v budoucnu za někým jiným, měli byste si žádost o ruku promyslet. Nikdo neříká, že se musíte do roka brát, může to být klidně později, ale právě žádost je tím, co je nejdůležitější. Jsou ženy, kterým žádost o ruku udělá opravdu velkou radost a jistě přijdete na to, že jste neudělali chybu, když jste vaši přítelkyni o ruku požádali.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup