Všechno jde rychle a snadno

Řekněme si to na rovinu, získat v dnešní době úvěr u běžné banky je téměř nemožnou záležitostí. Nejde jen o tu velkou časovou ztrátu, ale také o stres, který zažijete při vyřizování půjčky u běžného peněžního ústavu. Zdlouhavé dokládání příjmů, prověřování registrů, sepisování žádostí a stejně to všechno nakonec přijde vniveč, když Vám oznámí, že kvůli nějaké drobnosti v záznamech či kvůli výšce příjmu Vám úvěr prostě nebude schválen.

chudoba

U nás se Vám nic takového nikdy nestane. Naše nebankovní americká hypotéka je tady naprosto pro každého. Nevyžadujeme po Vás nic složitého ani nic zbytečně neprotahujeme. Všechno se vyřídí velmi rychle bez zbytečných problémů či průtahů a Vy své peníze získáte rychle a jednoduše. S námi nikdy neprohloupíte. Proto na nic nečekejte, a pokud potřebujete nutně půjčit peníze, tak se na nás obraťte.

U naší americké hypotéky prostě nevadí, pokud máte nějaký ten záznam v registru. Samozřejmě, pokud chcete ještě výhodnější půjčku s ještě výhodnějším úrokem, tak je čistý záznam výhodou, ale i pokud máte na svém účtu exekuci, tak stále máte možnost získat náš úvěr. Přesně tak pro nás není rozhodující výše Vašeho příjmu, ale opět, pokud je zde možnost, můžete přibrat spolužadatele, který zvýší možnost získat pro Vás výhodnější půjčku navýšením příjmů těmi svými.

platba

Jak vidíte, nic pro nás není problém. V každém případě můžete získat naši půjčku. Jediným našim požadavkem je zástava v podobě nemovitosti, a ani tady nemusíte zoufat, pokud žádnou nevlastníte, protože zase lze využít tak zvaného ručitele, díky jehož nemovitosti můžete na úvěr lehce dosáhnout. Nevyžadujeme od Vás ani část toho, co od Vás požaduje běžný peněžní ústav při žádosti o půjčku a přitom je u nás mnohem vyšší pravděpodobnost, že půjčku získáte. Proto neváhejte a přijďte k nám. My vyřešíme Vaše finanční starosti.