Kotvičník je zázrakem pro muže i ženy – naučte se jej správně využít


Každý z nás se chce cítit mladší a vitálnější, než ve skutečnosti je. V souvislosti s věkem se hodně mění naše tělo i hormony. Změňte neúprosný chod přírody.

Kotvičník je zázrakem pro muže i ženy – naučte se jej správně využít

S přibývajícím věkem se proměňuje nejen naše tělo, ale v těle se mění i hladina hormonů a to včetně těch pohlavních. Člověk pak nemá stejnou chuť na sex jako dřív, ženy mohou mít výkyvy nálad nebo dokonce potíže s otěhotněním. Příroda je ale mocná čarodějka a naštěstí má i ona pro nás řešení v podobě bylinek. Jistě, jste už někdy něco slyšeli o účincích kotvičníku zemního. Jak tato bylinka funguje?

pexels-photo-4503273

Pro muže i pro ženy

Kotvičník zemní si oblíbili zejména muži. Působí totiž jako přírodní viagra a tak napomáhá mužům v jejich sexuální činnosti znovu se cítit jako za mlada. Při problémech s erekcí je kotvičník skutečným zázrakem, který vyřeší tyhle problémy téměř okamžitě. Tato bylinka je ale vhodná také pro ženy. Kotvičník pro ženy Energiezivota působí jako takový elixír mládí. Můžete se zase cítit jako za mlada, kotvičník dodá tělu chybějící energii, nabije vás životní energií, kterou jste dlouho hledali. Působí zejména na pohlavní orgány, takže s chutí do života se pojí i chuť na sex.

pexels-photo-1251832

Pro ženy má kotvičník významnou funkci zejména v období menopauzy. Ženy se tohoto období často úplně zbytečně obávají, mají strach s proměny, která může nastat a právě kotvičník všechny tyto změny uvádí zase do normálu. Nemusíte se tak už obávat kolísání nálady, návalů ani snížené chuti na sex. Ten by se z našich životů určitě neměl vytratit, ani když se cítíme mizerně.

Pro lepší náladu

Každý z nás se občas cítí přepracovaný, unavený a frustrovaný. V takových momentech pak nějak automaticky ztrácíme již zmíněnou chuť na sex, což je zcela přirozené. Vyhýbat se ale sexuální aktivitě kvůli stresu, vyčerpání či přepracovanosti není úplně ideální řešení. I v takové chvíli je dobré sáhnout právě po kotvičníku. Kotvičník můžete užívat v jeho přirozené formě, i když se nabízí i jeho užívání v tabletách. Pokud ale dáváte přednost šetrnější formě, nezapomeňte, že je to stále bylinka, ze které se dá uvařit třeba čaj.

Nebojte se stárnutí, to nezastavíme. Můžeme ale zastavit jeho projevy.