Podnikatelé a finance

Dopady a následky omezené ekonomiky posledních uplynulých měsíců potrvají zřejmě ještě dlouhou dobu. Někteří podnikatelé se z toho budou otřepávat i několik let, jiní nějakou ztrátu skoro ani nepocítili.

Nikoho nechceme navádět, aby si vzal půjčku, to rozhodně ne. Půjčka ovšem může být pro některé z nás řešením potažmo vysvobozením od složité finanční situace. Pokud tedy už přemýšlíte o půjčce, měli byste znát některá pravidla a základní podmínky, abyste se mohli lépe rozhodnout a to je právě to, o čem se zde budeme bavit.

přepočítávání peněz

Podnikatelé se mohou rozhodnout, zdali budou volit bankovní nebo nebankovní úvěr. U banky je zřejmě všechno jasné. U nebankovních společností je vyřízení velice jednoduché. Netrvá dlouhé týdny ani měsíce. Jakmile dodáte podklady, můžeme schválit úvěr do 24 hodin.

V případě hypotéky se samozřejmě ručí nemovitostí. Získat můžete až 70% z odhadu. Doba splácení může být nastavena až na 30 let. Delší doba splatnosti zajistí nižší měsíční splátky, protože se rozpočítají do delšího časového období. Žádné poplatky předem se neplatí. S financemi následně můžete zaplatit naprosto cokoliv, co se podnikání týká, takže můžete platit běžné výdaje a veškeré potřeby ve firmě, faktury, zaměstnance a odvody, ale také ostatní půjčky, dluhy, exekuce a mnoho dalšího. Můžete nakupovat majetek, suroviny a zásoby, nebo se jenom snažit udržet firmu v chodu a platit nájem za sklad nebo jinou budovu a mnohé ostatní potřeby.

kalkulačka peníz

Podnikatelé to určitě v těchto těžkých časech nemají jednoduché, takže pokud už přemýšlíte nad půjčkou, měli byste znát své možnosti. V našem případě vyplácíme peníze ihned do 24 hodin.

Nemusíte si dělat starosti s nějakými registry. Americká hypotéka bez registru je podnikatelský úvěr, u kterého se neřeší registry. Pokud máte záznam, tak to můžeme přejít a Vy hypotéku získáte. Ručíte nemovitostí a získáte až 70% z odhadu. Nevadí ani nízké daňové přiznání podnikatelů.

Znovu nastartujete své podnikání! Pomůžeme Vám překonat těžké chvíle ve firmě i v živnosti.