Mobilheim vyřeší problém s bydlením

Představte si, že vlastníte pozemek, který je zasazený nádherně v přírodě, s krásným výhledem a naprosto dokonalým klidem. Má to jen jeden malý háček, pozemek totiž není ? stavební parcela a dokonce se zde nedá změnit ani územní plán. Co teď? Prodat ho někomu na zemědělské účely je sice řešení, ale na druhou stranu, takových krásných míst moc není. Řešení je na dosah ruky. Proč si zde nezařídit bydlení takové, které nikomu vadit nebude. Maringotka nebo mobilheim mnohé vyřeší. Stačí rovný plácek a můžeme stavět. Přívod vody a elektřiny není žádný problém a pozemek je v našem vlastnictví. Stačí si jen vybrat z bohaté nabídky a můžeme bydlet během skutečně krátké doby.
dřevěná konstrukce.jpg

Nepotřebujeme žádné stavební povolení

Je to obrovská výhoda. Žádné zdlouhavé projekty a žádosti. Mobilní dům jde jednoduše upravit i na celoroční bydlení, takže se nemusíte obávat žádného počasí. Dokonce si ho můžete uzpůsobit dle vašich představ. Během velmi krátké doby si lze z něj vytvořit víkendovou chatu nebo i celoroční bydlení. Dnešní doba nabízí velké množství nejen velikostních rozměrů, takže je zde více místností, ale i provedení.
živý plot.jpg
Když se budete hodně nudit, tak přístavbou pergoly, která naváže na mobilní dům, si vytvoříte příjemné zázemí, kde se dá posedět venku na čerstvém vzduchu. Pokud je pozemek situovaný na krajinu s pěkným výhledem, tak si zde zkrátka můžete příjemně odpočinout. Skutečná výhoda je, že vám domeček dovezou přímo až na místo a můžete být v podstatě i jen na louce nebo i v chráněné části, kde se nesmí stavět. Stačí vám skutečně pouze připojení na vodu a zdroj elektřiny.
truhlík pod oknem.jpg

Nechte se překvapit

Mobilní dům nabídne další výhody, které jsou pro zakoupení rozhodující.
Hypotéka na byt není v dnešní době tak dostupná, jako byla v předešlých letech. Banka požaduje prokázání vašich úspor, protože vám nebude vyplacena celá částka prodejní ceny. Zde si můžete uzavřít klasický úvěr a to na celou částku, případně složit akontaci a splácet na mnohem kratší dobu.
– Nepotřebujete žádné stavební povolení na mobilní domek nebo maringotku.
– Uvnitř máte veškeré vybavení, co budete mít v klasických bytových prostorách.
Nízké náklady, které jsou velmi rozdílné.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup