Vsaďte na satelitní sledování a vždy budete v obraze, kde se vaše vozy pohybují


Díky satelitnímu sledování vozidel nebudete už nikdy na pochybách o tom, kde se váš firemní vozový park zrovna pohybuje.
Jen málokterý ze zaměstnanců dokáže odolat tomu, aby nespojil příjemné s užitečným a nevykonal nějakou tu malou soukromou zajížďku v pracovní době, tím spíše, když na ni odpoledne po práci již nebude mít čas, a navíc, když právě jede okolo.
klíče a lupa na mapě.jpg
A všichni to známe, říká se malá zajížďka, ovšem může jít o několika kilometrovou cestu, a říká se, že to bude trvat jen pár okamžiků, a rázem je z toho soukromá aktivita na několik desítek minut. A žádný zaměstnavatel by si neměl dělat iluze o tom, že jeho zaměstnanci jsou jiní, nejsou. Takto to funguje všude, jedná se o velmi rozšířenou praxi, a čím více zaměstnanců máte, tím je vyšší pravděpodobnost, že tímto způsobem přicházíte o nemalé peníze.
ruka na volantě.jpg
Pokud tomu nemůžete uvěřit a chcete se přesvědčit o tom, že ani vaše pracoviště není výjimkou, můžete to udělat velice snadno – pořiďte si satelitní sledování vozidel, aniž byste o tom své zaměstnance uvědomili. A možná se budete velice divit. Nicméně pokud máte zájem na tom, aby všichni vaši zaměstnanci mohli začít s čistým štítem, uvědomte je, co chystáte. Uvidíte, že ode dne, kdy gps monitoring vašich vozů začne fungovat, už zbytečně nespálíte ani jediný litr paliva v nádrži a veškeré pracovní cesty vašich zaměstnanců se obejdou bez zajížděk. Každý rozumný člověk totiž moc dobře ví, že jakmile je služební auto monitorováno systémem gps, tak se jeho vlastník anebo správce může kdykoli a kdekoli přesvědčit o poloze vozidla.
držák na navigaci.jpg
Stačí mu k tomu pouze přístup k internetu. Ovšem mimo skvělých úspor na spotřebě paliva a mimo snížení najetých kilometrů vám tento chytrý systém sledování vozidel přinese ještě mnohé další výhody. K nim patří například automaticky generovaná kniha jízd, takže vám ubyde zbytečné papírování a složité zapisování služebních cest.