Léto netrvá věčně

Opalování = Krásně bronzovou a opálenou pokožku můžeme mít díky soláriu a díky slunečním paprskům. O letní dny využijte sluníčko k docílení vysněného odstínu pokožky. Nezapomeňte se předtím namazat krémem s ochranným filtrem, abyste si zbytečně nespálili pokožku. Nejlépe se opálíte u vody. Vytáhněte tedy lehátko k vodě.

ruka na klobouku

Bazén, rybník, koupaliště = Krásně osvěžující v horkých dnech pro Vás může být jedna z těchto možností. Jestliže nemáte vy nebo někdo ze známých na zahradě bazén, vyrazte k nejbližšímu rybníku. Pokud nemáte poblíž rybník, zaplaťte si vstupné na koupališti. To se nachází téměř v každém městě. Jediné mínus je to, že si musíte připravit finanční prostředky. Případně máte možnost ještě dokoupit bazén.

Grilování = Buřty, oheň a gril. To k létu neodmyslitelně patří. Naložte maso do marinády. Využít můžete náš tip na výbornou marinádu. Budete potřebovat: Grilovací koření, 1 lžíci sójové omáčky, 4 lžíce jemného kečupu, mletý pepř, 8 lžic rostlinného oleje, trochu soli, 4 stroužky česneku a 1 lžíci hořčice. Všechny tyto ingredience smíchejte a do takto připravené marinády už stačí jen dát maso a trochu ho touto „omáčkou“ obalit. Přes noc nechte v lednici a druhý den už můžete grilovat. Vhodné maso je kuřecí.
mraky nad stromem

Běh, brusle/kolo = Nevyužít příjemného večerního počasí by byla škoda . Večer bývá světlo a není už takové horko. Lidé se vydávají běhat, jezdit na bruslích a na kole. Tuto aktivitu si zpříjemňují návštěvami venkovních zahrádek s občerstvením. Nejlepší je takto někam vyrazit s přáteli. Spojíte příjemné s užitečným. Sportem spálíte pár kalorií a s přáteli poté můžete posedět u dobrého pití a jídla.

Kulturní akce = Těchto akcí se koná mnoho. Stačí pohledat na internetu. Jistě se o nějaké akci dozvíte i od známých. Pořádá se jich hodně. Na těchto akcích se nejčastěji pije alkohol a poté přespává ve stanu. Spojuje se zábava s dobrodružstvím. I když se zdá, že je to nepohodlné, nezapomínejte na to, že život se má prožívat a ne přežívat.