Chlap na hodinu – houseman

Nejlepší a nejefektivnější bývají úplně obyčejné nápady. Základem všeho je domácí kutil, zručný, šikovný, se vším si umí poradit a na co sáhne, to se zdaří a nemusí jít jen o jednoduché správky, výměny žárovky či sestavení nábytkové stěny.
oprava baterie.jpg
Nejenom ženy se obrací na hodinového manžela
Ne každý je manuálně zručný a má šikovné ruce a všemu rozumí, žádný učený přece z nebe nespadl. Služby hodinových manželů využívají především dámy, které jsou zrovna samy a neví si rady s elektrikou nebo s ucpaným odtokem. Mezi klienty ale najdeme i muže, kteří zrovna neoplývají vztahem ke kutilství nebo jsou pracovně zaneprázdnění a na údržbu domácnosti jim prostě nezbývá čas.
instalatér opravář.jpg
Kde hledat
Po manželovi na hodinu se můžete poohlédnout na internetových stránkách, v každém případě je dobré, pokud získáte tip od někoho z okruhu svých známých nebo blízkých, kteří mají s hodinovým manželem dobrou zkušenost. Službu jako takovou si pak jednoduše objednáte emailem nebo telefonicky.
Nebude to zbytečně drahé?
Nemusíte se vůbec obávat, že by vás „manžel“ finančně zruinoval, ceny za hodinu se pohybují v rozmezí od 200,- do 250,- Kč včetně dopravy, připlatíte si pouze za nakoupený materiál, každopádně je to levnější, než si na každou drobnější opravu zvát extra instalatéra, elektrikáře nebo opraváře elektrospotřebičů. Pokud využijete služeb hodinového manžela na více hodin, jistě vám rád poskytne slevu. Spoustu drobných oprav zvládne během velmi krátké doby, hravě mu postačí čas 1,5 hodiny.
Práce všeho druhu
Hodinový manžel jako správný kutil jistě zastane menší opravy v rámci domácnosti a kolem domu, měl by umět zvládat práci s elektřinou, vědět si rady s instalatérskými pracemi, při malování, lakování, obkládání, montážích, umět cokoliv pověsit, přivrtat, posekat apod. A to, co uvítají především ženy, uklidí po sobě.

This entry was posted in Nezařazené and tagged . Bookmark the permalink.