Více místa pro váš domov

Nedostatek místa v domácnosti se řešit dá i jinak, než drahým a často neuskutečnitelným stěhováním. Ani tak se ale neobejdete bez větší investice.

Více místa pro váš domov

Nejsme Američani, kteří bydlí ve většině případů v docela velkých obydlích. Evropani, a tedy i Češi, statisticky žijí na mnohem menším prostoru. Ještě hůře na tom jsou asijské státy, hlavně Japonsko, kde je obecně málo místa. I když jsme na tom z pohledu statistik tedy ještě relativně dobře, stále si stěžujeme, že máme doma méně obytné plochy, než by bylo potřeba. Někdy jsou tyto stezky přehnané, jindy naopak oprávněné. V případě, že bydlíte v malém svou pokojovém bytě s několika dětmi, je logické, že pro vás každý centimetr hraje velkou roli.

Oděvy

V ideálním světě by tento problém vyřešilo stěhování, ale v tom nežijeme. Velké bytové jednotky jsou totiž často nad finanční možnostmi rodin, takže ty se musí uchylovat do menších obydlí. To ale tolik nevadí. I ty se totiž dají trochu zvětšit, i když ne o moc. Dobrým způsobem je třeba zakoupení vestavěných skříní Sten-skrine.cz, které jsou k nafouknutí místnosti vyloženě dělané.

Vyměňte je za stávající nábytek

S koupí nového nábytku musíte automaticky vyhodit ten stávající, jinak by tato výměna neměla zhola žádný smysl. Dobré je, že není potřeba použitý nábytek vyloženě vyhazovat, ale můžete ho i docela dobře prodat, třeba na internetu. Díky tomu si můžete vydělat pár korun na nový, což bude potřeba. Vestavěné skříně se totiž vyrábí přímo na míru, což je samozřejmě z jedné strany velice výhodné, a to minimálně z hlediska toho, co si skutečně přejete. Z druhé strany se vám ale nákup prodraží, jelikož zakázková výroba jde vždy více do peněz.

Šatník

Vlastní návrh

Co se týče výroby, mnoho prodejců nabízí nyní zákazníkům možnost udělat si vlastní návrhy nábytku. Jedná se samozřejmě pouze o hrubé představy, konečná podoba bude samozřejmě na profesionálech. To však neznamená, že byste tuto možnost neměli využít. Díky aplikacím, které se k tomu používají, alespoň získáte ucelenější představu o tom, co si objednáváte.