Schůzka s nutriční terapeutkou

Zdravá strava je v posledních letech probírána ze všech stran – mnoho lidí se o ni zajímá, avšak ne všichni vědí, jak se k modernímu a přitom zdravému stravování postavit. Zdravou a vyváženou stravu vám zajistí plnohodnotné a kvalitní potraviny. Ale které to vlastně jsou a jak z nich sestavit ten správný jídelníček? Na tuto otázku zná odpověď nutriční terapeutka Lada Nosková. Zajímala se o zdravý životní styl tak dlouho, až nastoupila na bakalářský obor Nutriční terapie na Lékařské fakultě. A dnes jako odbornice na toto téma doporučuje každému především pravidelnou a nutričně vyváženou stravu s kvalitními bílkovinami, tuky a sacharidy.

girl-4716186_960_720

Lidé – díky nesprávnému stravování – trpí nadváhou, bolestmi hlavy, anebo mohou být trvale unavení, protože se jim nedostávají potřebné živiny a těch ostatních „nezdravých“ mají nadbytek. Ke zdravé stravě je zapotřebí připojit i dostatek neslazených nápojů, pohyb a kvalitní spánek. Pak je pravděpodobné, že dojde k určitému ozdravění celého organismu, zlepší se postava a člověk se opět bude cítit dobře. A to po všech stránkách – nejen tedy zdravé tělo, ale také psychická vyrovnanost a lepší imunitní systém.

appetizer-1386743_960_720

Jak je to s krabičkovou stravou?

Každý by si měl zdravě navařit a nosit si toto kvalitní domácí jídlo s sebou do práce. Samozřejmě, že dávno existuje mnoho dodavatelů krabičkové stravy, ale tím, jak se zaměřují na přijatelnou cenu celodenní krabičkové stravy s méně vhodnými potravinami a také na nízký energetický příjem, málokteré vyhovují pravidlům zdravého stravování. Ovšem neházejme předem všechny výrobce krabičkové stravy do jednoho pytle. Jsou i tací, kteří dělají krabičky správně a poctivě. K nim patří i jídelníček od FitKitchen. Paní Lada Nosková si sama na sobě vyzkoušela, že jídlo z těchto krabiček je kvalitní, voňavé a hlavně vytvořené na odborných základech. A přitom je jejich součástí i dezert.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup