Půjčení svatebních šatů

Přemýšlíte, kde koupíte šaty na svatbu? Všude se vám zdají moc drahé nebo nejsou podle vašich představ? Výběr svatebních šatů je velmi náročný a určitě to není záležitost pár hodin. Pokud jste ještě ani vy nenašla šaty svých snů, máme pro vás řešení!

Šaty nemusíte kupovat, ani vybírat správnou konfekční velikost. Svatební šaty si můžete vybrat v půjčovně svatebních šatů. Zaplatíte méně a v salonu vám je ještě upraví tak, aby vám nádherně seděly. Co může být jednoduššího? Vybere si šaty podle vašich představ a salon už se postará o zbytek. Šaty dostanete na váš velký den čisté a upravené za přijatelnou cenu. Takovou luxusní službu nabízí např. svatební šaty.

šaty na svatbu

Jak šaty ale vybrat? Barva je v případě svatebních šatů celkem jasná, málokdo volí jiné než bílé. Existují ovšem i různé odstíny bílé barvy ze kterých můžete vybírat. Důležitější pro nás bude ale střih. Měl by hlavně lichotit vaší postavě a měla byste se v něm cítit době. Pozor na šaty s korzetem, při zkoušce můžou vypadat dobře, ale po pár hodinách už se v nich možná nebudete cítit dobře. Proto doporučujeme si střih pořádně rozmyslet.

Letos jsou hodně moderní šaty s krajkovými rukávy. Jsou pohodlné a krásné, ale chybu neuděláte ani s ramínky. Ramínka můžou být široká i špagetová, ale u těch je potřeba promyslet jakou budete mít podprsenku. Také dejte pozor na délku, po šatech byste neměla šlapat ani by vám neměly být krátké (dobré je na zkoušku si vzít stejné podpatky jako budete mít na svatbě.)

svatební šaty

Na zkoušku do salonu s sebou určitě vezměte i kamarádku, aby vás mohla v šatech vyfotit případně vám poradit. Šaty však neukazujte před svatbou všem. Pro některé by to mělo zůstat překvapením až do vašeho velkého dne. Určitě by je neměl vidět ženich, ale i zbytek svatebčanů může být překvapený.

Přejeme vám hodně štěstí při výběru svatebních šatů a doufáme, že celá svatba bude jako z pohádky.