Jakou podobu vtisknout zlatému číslu mobilu

Chcete, aby si vaše okolí lépe zapamatovalo vaše telefonní číslo? Pak máte možnost jít cestou tzv. zlatých čísel, která se prezentují jako služba zákazníkům, podobně jako je tomu u prodeje extra edic registračních značek vozidel. Mít zlaté číslo VIP čísla mobilu se samozřejmě nevyplatí lidem, kteří mají telefon jen pro volání několika kamarádům, nebo v rámci rodiny, byl by to zbytečný plezír, ale některé důvody vás mohou do tohoto rozhodnutí postrčit, jako je např. vlastní e-shop, ubytovací služby, různé půjčovny, kluby, sportovní zařízení, restaurace, řemeslné práce a další druhy činností, kde přicházíte do styku s mnoha zákazníky.

číslo osm

Vzestupná či sestupná řada číslic

Číslice postupující za sebou v číselné řadě tak, jak je to u písmen abecedy, patří k nejoblíbenějším řešením zlatých čísel, a to z toho důvodu, že se dobře pamatují. Kromě těch klasických posloupností od jedničky do šestky nebo od trojky do devítky si můžete volit i různé kombinace, jako např. 234 234 nebo 789 123 atp. V posloupnostech (sestupných či vzestupných) je spousta možností, jak to udělat, navíc lze vybrat ty číslice, které vám nejlépe vyhovují třeba ve vztahu ke šťastným číslům nebo numerologii.

číslo tři

Stejné číslice

Další možností je seskupit sled stejných číslic v různém pořadí ve dvojicích či trojicích, aby vznikl opticky zajímavý obraz. Třeba 444 888 je velmi působivé číslo mobilu a rozhodně se bude pamatovat mnohem lépe, než nějaké náhodně poskládané numero. Samozřejmě, že dobrou volbou může být i celé šestičíslí ze stejných číslic, ovšem taková čísla mobilů jsou velmi drahá a nemusí být také zrovna dostupná.

Vaše oblíbená čísla

Zlaté číslo mobilu si můžete vybírat i podle vašich šťastných symbolů, kupříkladu představte si situaci, že čerstvý maturant si vytáhl z klobouku maturitní otázku číslo 18, a byla to jeho šťastná volba, otázku dokázal zodpovědět, byl na ni připraven a vnímal to jako své šťastné číslo. Anebo někomu osmnáctka pomohla k výhře v nějaké loterii. Tak proč si pak nezvolit číslo mobilu třeba takovéto – 18 18 18?