I muži pečují o svou pleť a vlasy

Současnému muži přináší stávající životní styl mnoho aktivit. V první řadě je to jeho zaměstnání, nebo sporty. Všechny tyto činnosti se odehrávají v různém prostředí a za působení různých faktorů, jež mají vliv na stav jeho pokožky a kvalitu vlasů. Obecně by se dalo říci, že mnoho pánů se o své vlasy dokonce stará až přehnaně, z obavy o jejich ztráty, která má často vliv i na jejich sebevědomí.
kelímek na krém
V posledních letech se nabídka kosmetických výrobků zaměřených na muže velmi zpestřila. Kromě základní řady šamponů na vlasy a tělo, přípravků na holení a krémů, byla rozšířena o dnes velmi žádané pleťové masky, které dodají unavené a namáhané pokožce okamžitý náboj svěžího vzhledu a obohatí ji o cenné minerály, vitamíny a vodu.
Zkuste například přípravek vyrobený za použití bahna z Mrtvého moře.
Jde o masku, která skutečně obsahuje 100% bahna z Mrtvého moře, a najdeme v ní 26 druhů minerálů, které vaši pleť během pouhých deseti minut dokonale vyživí. Výhodou této masky je její použití nejenom na obličejovou část, ale i na celé tělo, a to i problematické pokožky, se sklonem k ekzémům, či lupénce. Tento výrobek jistě ocení všichni zastánci čistě přírodních produktů.
Z přípravků na péči o vlasy se na prvních místech prodeje objevují ty, které pocházejí z kosmetické řady Alpecin.
Muži zde mohou zvolit šampony s obsahem kofeinu, který zamezuje vypadávání vlasů, dále ty, jež obsahují zinek, jenž brání svědivosti pokožky a tvorbě lupů. Alpecin nezapomíná ani na muže, kteří si chtějí na svých vlasech udržet co nejdéle svoji přírodní barvu. Jejich Tuning Shampoo je obohacen o barevné pigmenty, které podporují a oživují stávající barvu vlasu.
muž pod sprchou
Je vhodný pro každodenní použití při pouhém jeho dvouminutovém působení, a navíc vlasy hydratuje a zanechává vždy lesklé.

This entry was posted in Nezařazené and tagged . Bookmark the permalink.