Dětský obchod s krtečkem

Kdo by neznal naši oblíbenou pohádkovou postavičku krtečka? Těch příběhů, co jsme s ním všichni – spolu s myškou, zajícem a ježkem – prožili! Krteček se stal symbolem dobré zábavy pro několik generací a dnes už ho milují děti na celém světě, přestože jeho kolébkou je Česká republika. Večerníčky s krtečkem, knížky a leporela s krtečkem a jeho kamarády, obrázky všude, kde je to možné – v mateřské školce, doma na skříni i poličce… Bez krtečka to už zkrátka nejde…

mole-1565437_1280

A proto je krteček znázorněn téměř na všem, co mají děti rády a co s jejich životem přímo souvisí – hračky, nábytek, oblečení, školní pomůcky.

Pokud tedy chcete své děti překvapit a potěšit, vybavte jejich pokojíček nábytkem s obrázkem pohádkového krtečka, hračkami se stejným motivem, anebo i ošacení. A že nevíte, kde hledat? To je snadné. Dětský obchod krteček Chytrá liška může splnit mnohá dětská přání. Nevěříte? Navštivte naše stránky a přesvědčíte se sami.

A co s obrázkem krtečka by třeba mohlo vaše dítka zaujmout? Bude to zajisté všechno, na čem je krteček zobrazen. Může to být nábytek do pokojíčku s tímto motivem – například křesílka nebo mini pohovka. V oddělení hraček to mohou být stavebnice nebo deskové hry, autíčka – zkrátka hračky pro různé věkové skupiny. Každé dítě jistě potěší i plyšový krteček – stane se z něj dobrý kamarád a mazlík na spaní, anebo na cesty. S touto postavičkou se vaše dítě po nějakou dobu dokáže zabavit samo – stačí mu k tomu přečíst knížku, anebo ukázat několik večerníčků.

mole-392058_1280

Větší děti ocení batohy a tašky s tímto večerníčkovským motivem, a když se s nimi vypravíte na výlet, plyšového krtečka si šupnou dovnitř.

A co do školy? I tam může krtek své dětské kamarády doprovázet. Pro předškoláky můžete zakoupit klasické kuličkové počítadlo, ozdobené pohádkovou postavičkou; pro školáky jsou k dispozici batohy a také penály se stejným roztomilým motivem.