Nový dům na důchod


Ne každý chce prožít mládí v rodinném domě. Jsou lidé, kteří mají například časově opravdu náročnou práci, a tak nemají čas na práce kolem domu. Proto produktivní život prožijí v bytě, který na důchod, až děti vyletí z hnízda, vymění za rodinný dům. Je jasné že většina lidí sáhne po novostavbě, protože jak se říká – na stará kolena – nikdo nechce řešit opravy starého domu. Jednodušší je koupit si hotový dům a nebo si ho nechat postavit.

dům do L

Pokud už z vás bude člověk v důchodu a máte chuť bydlet ve vlastním domě, můžete si ho u nás nechat postavit na klíč. Pro lidi, kteří nemohou stavět dům svépomocí z jakéhokoliv důvodu, je to ideální varianta. Stavíme patrové domy i přízemní rodinné domy na klíč, což znamená, že si jen koupíte pozemek a vyberete typový projekt z naší nabídky. Před stavbou domu je nutné mít vyřízené stavební povolení, ale i s tím vám rádi pomůžeme.

Pro svoje klienty jsme připravili několik typových projektů. Většinou jde o přízemní bungalovy, které si vybírají právě lidé, které zaujala možnost strávit důchod v domě. Nebudete muset chodit nikam po schodech, všechno budete mít na dosah ruky, a můžete si vybrat i netradiční půdorys do L, který se bude na vašem pozemku vyjímat.

Domy stavíme buď jako zděný dům a nebo jako dřevostavbu. Můžete si vybrat co pro vás bude příjemnější, ale ani dřevostavby se dnes rozhodně nemusíte bát. Inovativní a moderní materiály jsou na tak vysoké úrovni, že vám poskytnou komfort po celou dobu bydlení.

projekt domu

V případě že si vyberete třeba dům ve tvaru písmene L můžete mít velké portály či francouzská okna přímo na terasu. Vnoučata tak můžete mít na dohled a společně si můžete užívat příjemné chvíle na terase i na zahradě. U každého domu najdete to všechno je v ceně. Těšit se můžete na svůj nový dům, který vám navíc díky tepelnému čerpadlu a solárním sníží náklady na provoz.